CONCERT CARITABIL
Alex Ștefănescu, Silviu Biriș, Dani Ionescu, Metropolinsanity, Meda Topârceanu, Andrei V. Ciopec, Ana Maria Bercu, Marius Oprea, Emil Pârlea, Adelaida Perjoiu, Adriana Gheauș vă așteaptă la un concert special de colinde, menit să vă deschidă sufletele și să vă pregătească de Sărbătoare. „Colindăm Caritabil, de Crăciun!”

Toate încasările vor merge la copiii de la Așezământul Social Sf. Arhangheli Mihail și Gavriil, din comuna Slobozia, Giurgiu, destinat protejării victimelor violenței domestice.
Dar din dar, în zile magice, pentru a aduce bucurie unor copii mai puțin norocoși.
Intrarea, pe bază de DONAȚIE.
REZERVĂRI:
Tel.: 0737.904.932

Mai multe despre cum îi putem ajuta împreună, bucurâdu-ne de o seară frumoasă și fiind generoși, aflați duminică, pe 23 decembrie, la concert.

Vă așteptăm cu drag!

HARTA Teatrul de Artă Strada Sfântul Ștefan 21, București